W ostatnim czasie zwrócono nam uwagę na dwa wzory logo występujące jednocześnie w plecakach Kanken. Czujne oko klienta wyłapało subtelne różnice, które nam umknęły. W związku ze zmianą wzoru kartonowej metki w ostatnim sezonie daje nam to trzy kombinacje dostępne w obrocie.

– nowe logo / nowa metka

– stare logo / nowa metka

– stare logo / stara metka

Poniżej zdjęcia przedstawiające różnice oraz wypowiedź p. Jakuba Rymowicza, oficjalnego przedstawiciela marki Fjallraven na polskim rynku.

Nowe logo / nowa metka

Stare logo / nowa metka

Stare logo / stara metka

 

Jako przedstawiciel firmy Fenix Outdoor AB, właściciela marki Fjallraven, chciałbym odnieść się do wątpliwości dotyczących różnych wersji loga i napisu na plecakach Kanken.

 

Sprawa została nam przekazana przez firmę Trekker Sport z Poznania, która jest autoryzowanym sprzedawcą marki Fjallraven, od początku naszej dystrybucji w Polsce.

 

Odnośnie loga, w tym momencie istnieją na rynku dwie wersje, starsza z okiem w łezkę i nowsza z okiem w ostry trójkącik.

 

Obie są oryginalne i poprawne a ich występowanie w sprzedaży w tym samym czasie jest tymczasowe.

Nawet na stronie producenta: www.fjallraven.com znaleźć można Kankeny w obu wspomnianych wersjach.

 

Po wyczerpaniu zapasów produktów ze starszą wersją loga na rynku pozostaną tylko te z nowym logiem – proces ten może zająć od kilku do kilkunastu miesięcy, zależnie od poziomów sprzedaży.

 

Gwarantuję, że produkty marki Fjallraven sprzedawane przez firmę Trekker Sport są oryginalne, sprowadzane prosto z naszego magazynu centralnego w Holandii.

No. To zapraszamy do zakupów bez obaw 🙂

There are currently no comments.